top of page
Ekran Resmi 2020-05-25 01.27.58.png

Galeri

Covid-19 döneminde sağlık çalışanları her gün risk alarak çalışmayı sürdürüyorlar. Bu dönemin hızlı bir şekilde sona ermesi dileğiyle hastalarımıza çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Hastamız Nurhan Hanım'ın omuz tendon yırtığı sebebiyle 2 yıldır geceleri de uyutmayan çok şiddetli ağrısı vardı. Başarılı bir operasyon ile tendon tamiri yaptık. Nurhan Hanım, eski yaşam kalitesine geri döndü.

Yaşar Bey'in bir yıdır devam eden ciddi bir diz ağrısı ve topallama şikayeti vardı. Dizinde iki cm2'den büyük kıkırdak kaybı bulunmaktaydı. Mozaik Plasti yöntemi ile kıkırdak naklini gerçekleştirdik. Hastamız eski ağrısız yaşamına geri döndü.

Ortopedik cerrahi; yüksek dikkat, beceri ve steril şartlara tamamen uymayı gerektiren bir ameliyat türüdür.

Diz kireçlenmesi nedeniyle diz protezi ameliyatı yaptığımız hastamızın son kontrolünden bir hatıra :)

Her gün aynı heyecan ve keyifle poliklinik yapmaya devam (:

Hastalarımıza her zaman en iyisi tedaviyi sağlayabilmek ve şikayetlerine çözüm olabilmek mesleğimizin en güzel yanı.

Ön çapraz bağı kopmuş profesyonel bir futbolcumuzun, kopan bağını nakil ile yeniledik.

Sanırım Ortopedi de bir sanat olduğu için ilgimi çekiyor :)

Savaş yaralanması sonucu bacağını kaybetmek üzere olan hastamız Abeer'in, 2 yıl süren bir seri ameliyat neticesinde 10 cm'e yakın olan kemik kaybını kemik uzatma ameliyatları ile dengeledik.

Profesör Hamdi Hocamız, ayak bileği bağ yırtığı şikayeti ile geldi. Kendisine yapılan bağ tamirinin 5 ay sonrasında gerçekleştirdiğimiz kontrolden bir kare.

Sevgili Plastik Cerrah Arkadaşım Serkan Balta'nın annesine diz kireçlenmesi nedeniyle diz protezi ameliyatı yaptık. Kendisinin son kontrolünden ufak bir hatıra.

Müzeyyen Teyze daha önce 6 kez belinden kanal darlığı (spinal stenoz) ameliyatı olmuş. Beline platin takılmış fakat hiç fayda görememiş. Şikayetleri her geçen gün artmaya devam etmiş. En son bize geldi ve kendisine kanal darlığı ameliyatını yaptık. Daha önce yapılan vidaları tamamen çıkardık. L5-S1 diskektomisini yaptık, cage (omurga kafesi) yerleştirdik.(#PLİF Ameliyatı)
Revüzyon cerrahisi her zaman zordur; ama iyi bir cerrahi demek iyi bir sonuç demek.  Hastamızda bizde, hâliyle mutluyuz 

bottom of page